Pramoninis šildymas - Saurida

DAUGIAU KOMFORTO JŪSŲ VERSLE

DUJINIS ŠILDYMAS

DUJINIAI ĮRENGINIAI

DUJŲ TIEKIMO SISTEMA

  • Viena sistema  – patalpų šildymui, karštam vandeniui ir kitiems dujiniams įrenginiams
  • Maksimalus komfortas– minimali priežiūra
  • Išmanieji valdymo įrenginiai  (temperatūros reguliavimas, dujų  sunaudojimo sekimas)
  • Mažos dujų sąnaudos  – aukšto naudingo veikimo koeficiento
  • Puikus kokybės ir kainos santykis
  • Modernus dizainas ir tylus veikimas
  • Pilnas aptarnavimas pristatant ir keičiant dujų balionus

Atsisiųskite kainyną el. paštu:

Nurodydami savo duomenis ir spausdami mygtuką "siųsti" sutinkate, kad su Jumis susisieksime. Daugiau apie privatumo politikos taisykles skaitykite čia.

RINKOS LYDERIS

SAURIDA GAS dujinio šildymo sistema užima lyderiaujančias pozicijas Pabaltijo rinkoje. Šis ženklas reiškia, kad vartotojai dujinio šildymo sistemą įvertino kaip kokybiškiausią ir populiariausią produktą savo grupėje.

DUJINIS ŠILDYMAS

gamyboje, pramonėje, logistikoje

DUJŲ TIEKIMAS Į DUJINIUS ĮRENGINIUS

ŠILDYMO SISTEMŲ PALYGINIMAS

KURO KALORINGUMAS, kWh/kg

SISTEMOS ĮRENGIMO TRUKMĖ DIENOMIS

ŠILDYMO SISTEMŲ PALYGINIMAS

INVESTICIJOS Į ŠILDYMO SISTEMĄ

PATOGUMAS

VARTOTOJO DARBO SĄNAUDOS

INVESTICIJOS Į ŠILDYMO ĮRANGĄ IR KURĄ PER 5 M.

DUJŲ TIEKIMO SISTEMA PAGAL JŪSŲ POREIKIUS

Dujų tiekimo terminalai gali būti naudojami ne tik komfortiškam patalpų šildymui, bet ir efektyviam  dujų tiekimui gamybiniams procesams.

Atsižvelgiant į jūsų poreikius specialistai parinks skirtingus  dujų tiekimo įrenginių modelius, kurių  tiekiama energija aprūpinsite įrengimus, reikalaujančius net  iki 1200 kW galios.

DUJŲ TIEKIMAS DUJAS NAUDOJANTIEMS ĮRENGINIAMS

EKONOMIJA IR KOMFORTAS JŪSŲ VERSLUI
Susitarkime dėl nemokamos konsultacijos ir pasinaudokite  100 € nuolaida

VISAS PASLAUGŲ PAKETAS

1. KONSULTACIJA

Jau  pirmojo telefoninio  pokalbio metu pardavimo skyriaus atstovas suteiks jus dominančią informaciją ir sujungs su regiono pardavimo vadybininku

2. SITUACIJOS ĮVERTINIMAS

Regiono vadybininkas atvyks apžiūrėti  numatytas šildyti patalpas, įvertins esamą situaciją bei įsigilins į jūsų poreikius.

3. SPRENDIMO BŪDAI

Nuo proceso pradžios vadybininkas padės priimti teisingus sprendimus, renkantis  dujų tiekimo sistemos įrenginius bei jų pajėgumus.

4. FINANSINIS TARPININKAVIMAS

Siūlome projektų finansavimo tarpininkavimo paslaugas perkant lizingo būdu. Paruošiame reikiamus dokumentus sistemos įrengimui.

5. TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

Garantiniu ir po garantiniu laikotarpiu įmonės technikai teikia  techninės priežiūros paslaugas.

6. PASTOVUS DUJŲ TIEKIMAS

Įmonės logistikos skyrius įsipareigoja pilną aptarnavimą pristatant bei keičiant dujų balionus.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Esminis skirtumas tarp kieto kuro ir dujinio šildymo yra kuro atsargų pasiruošimui skiriamas laikas ir fizinis darbas. Pasirinkus dujinį šildymą nereikia dirbti sunkaus ir alinančio fizinio, ruošiant malkas žiemai, nebereikia  galvoti apie kuro sandėliavimą. Kūrenant kieto kuro katilus, juos  reikia nuolat prižiūrėti, kad neužgestų,  dažnai papildyti įkrovas – pastato savininkas tampa kūriku, kuris negali ilgesniam laikui atsitraukti nuo kūrenimo darbų.  Tuo tarpu naudojant dujinį katilą ir dujinio šildymo sistemą žmogus tampa laisvas – jis gali išvykti ir ilgesniam laikui, svarbu tik nustatyti pageidaujamą patalpos temperatūrą. Dujinis šildymas – komfortiškas šildymas su minimalia priežiūra.

Suderinus ir patvirtinus užsakymą dujų tiekimo sistema, dujinis katilas ir kiti įrenginiai sumontuojami  per 3-7 darbo dienas.

Tai pilnai automatizuota dujinio šildymo sistema, kuriai nereikalinga ypatinga priežiūra.

Dujinio šildymo sistemoje yra įdiegtas išmanusis GSM modulis. Kuris išsiunčia sms pranešimą vartotojui  ir tiekėjui apie esamą dujų  kiekį  įrenginyje.  Namų  šildymo dujomis  kontrolė  išmaniame telefone – nenuginčijamas patogumas.

SAURIDA darbuotojai  gavę automatinį pranešimą sms apie  pasibaigusias dujas vienoje balionų grupėje  pakeičia tuščius dujų balionus pilnais, garantuodami  nenutrūkstamą dujinio šildymo sistemos veikimą

Taip, dujinio šildymo sistema yra visiškai saugi. Dujų balionas kaip dujų talpykla yra saugus, atitinkantis ES saugumo reikalavimus.  Dujų balionas  turi apsauginį vožtuvą, čiaupo apykaklę ir kitas specialias dalis, saugančias nuo dujų nuotėkio.  Įrengus dujų tiekimo sistemą dujiniam šildymui yra dujų nuotėkio detektorius, kuris  pajutęs dujų nuotėkį automatiškai sustabdo dujų tiekimo sistemos veikimą.

Dujinių katilų pasirinkimas yra labai platus ir lengva pasiklysti pasiūlymuose. Saurida šildymo specialistai individualiai parinkdami dujų tiekimo sistemos įrenginį, rekomenduos ir dujinį katilą, kuris yra pilnai pritaikytas sistemai, kad būtų pasiekiamas aukštas energetinis ir ekonominis efektyvumas. Šio metu populiariai yra naudojami  Junkers dujiniai katilai, kurių išskirtinės savybės: mažos dujų sąnaudos  – aukštas naudingo veikimo koeficientas, modernus dizainas ir tylus veikimas, puikus kokybės ir kainos santykis.

Taip dujinis katilas yra pritaikytas visiems šildymo įrenginiams: šildomos grindys, radiatoriai ir kita.

Taip, dujinis šildymas tinka ne tik patalpų, bet ir ekonomiškam vandens šildymui. Vasarą net ir atjungus pastatо šildymo sistemą, ji išlieka aktyvi šildyti vandeniui, nereikia naudoti  elektrinio vandens šildytuvo, o tai sumažina net iki 50 proc. išlaidų.

Dujų tiekimo sistemos prijungimui reikalingas dujinis katilas – kuriame telpa visos katilinės įranga, kuri būtų reikalinga naudojant kieto kuro katilą.

Modernus ir stilingas dujinis katilas  gali būti pakabintas  pagalbinėse patalpose, hole, virtuvėlėje ar kitose bendro naudojimo.

Įprasta, kad kūrenant kietu kuru (malkomis, briketais, granulėmis ar akmens anglimis žmonės užsako iš karto didelį kiekį kuro atsargų, kad užtektų visam šildymo sezonui. Dujiniam šildymui iš karto pristatomas  tik reikiamas kiekis dujų balionų, kurie sudedami ir prijungiami į dujų tiekimo sistemą. Kai dujos balionuose ištuštėja, SAURIDA specialistai atvyksta juos pakeisti pilnais. Taigi iš anksto užsakyti didelio kiekio dujų balionų nereikia. Vienu metu nereikia išleisti didelės pinigų sumos už kurą visam sezonui, nes už šildymą mokate pagal  dujų sunaudotą kiekį.

Klientui įsigijusiam SAURIDA GAS dujinio šildymo sistemą, įmonė suteikia teisę naudotis balionais tol, kol klientas perka UAB SAURIDA dujas. Balionai (tara suskystintoms naftos dujoms) yra UAB SAURIDA nuosavybė ir  nėra kartu parduodami su dujinio šildymo sistema.

Taip, dujinį katilą ir dujinio šildymo sistemą gali įrengti оbjektuose, kuriuose jau yra  kita šildymo sistema. Priklausomai nuo poreikio,  šildymo sezono metu jos abi gali būti naudojamos pakaitomis.

Pramoninis šildymas
4.87 (97.38%). Balsavo: 61