DAUGIAU KOMFORTO JŪSŲ VERSLE

DUJINIS ŠILDYMAS

DUJOS MAISTO RUOŠAI

DUJŲ TIEKIMO SISTEMA

 • Viena sistema  – patalpų šildymui, karštam vandeniui ir kitiems dujiniams įrenginiams
 • Maksimalus komfortas– minimali priežiūra
 • Išmanieji valdymo įrenginiai  (temperatūros reguliavimas, dujų  sunaudojimo sekimas)
 • Mažos dujų sąnaudos  – aukšto naudingo veikimo koeficiento
 • Puikus kokybės ir kainos santykis
 • Modernus dizainas ir tylus veikimas
 • Pilnas aptarnavimas pristatant ir keičiant dujų balionus

ATSISIŲSTI KAINYNĄ

arrow down

Nurodydami savo duomenis ir spausdami mygtuką "siųsti" sutinkate, kad su Jumis susisieksime. Daugiau apie privatumo politikos taisykles skaitykite čia.

https://www.youtube.com/embed/yATV8LoJ7Ow?autoplay=1″ frameborder=”0″ allow=”autoplay”

RINKOS LYDERIS

SAURIDA GAS dujinio šildymo sistema užima lyderiaujančias pozicijas Pabaltijo rinkoje. Šis ženklas reiškia, kad vartotojai dujinio šildymo balionais sistemą įvertino kaip kokybiškiausią ir populiariausią produktą savo grupėje.

DUJINIS ŠILDYMAS

gamyboje, pramonėje, logistikoje

DUJŲ TIEKIMAS Į DUJINIUS ĮRENGINIUS

ŠILDYMO SISTEMŲ PALYGINIMAS

KURO KALORINGUMAS kWh/kg

SISTEMOS ĮRENGIMO TRUKMĖ DIENOMIS

ŠILDYMO SISTEMŲ PALYGINIMAS

INVESTICIJOS Į ŠILDYMO SISTEMĄ

PATOGUMAS

VARTOTOJO DARBO SĄNAUDOS

INVESTICIJOS Į ŠILDYMO ĮRANGĄ IR KURĄ PER 5 M.

DUJŲ TIEKIMO SISTEMA PAGAL JŪSŲ POREIKIUS

Dujų tiekimo terminalai gali būti naudojami ne tik komfortiškam patalpų šildymui, bet ir efektyviam  dujų tiekimui gamybiniams procesams.

Atsižvelgiant į jūsų poreikius specialistai parinks skirtingus  dujų tiekimo įrenginių modelius, kurių  tiekiama energija aprūpinsite įrengimus, reikalaujančius net  iki 1200 kW galios.

DUJŲ TIEKIMAS DUJAS NAUDOJANTIEMS ĮRENGINIAMS

 

EKONOMIJA IR KOMFORTAS JŪSŲ VERSLUI
Susitarkime dėl nemokamos konsultacijos ir
pasinaudokite  100 € nuolaida

VISAS PASLAUGŲ PAKETAS

1. KONSULTACIJA

Jau  pirmojo telefoninio  pokalbio metu pardavimo skyriaus atstovas suteiks jus dominančią informaciją ir sujungs su regiono pardavimo vadybininku.

2. SITUACIJOS ĮVERTINIMAS

Regiono vadybininkas atvyks apžiūrėti  numatytas šildyti patalpas, įvertins esamą situaciją bei įsigilins į jūsų poreikius.

3. SPRENDIMO BŪDAI

Nuo proceso pradžios vadybininkas padės priimti teisingus sprendimus, renkantis  dujų tiekimo sistemos įrenginius bei jų pajėgumus.

4. FINANSINIS TARPININKAVIMAS

Siūlome projektų finansavimo tarpininkavimo paslaugas perkant lizingo būdu. Paruošiame reikiamus dokumentus sistemos įrengimui.

5. TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

Garantiniu ir po garantiniu laikotarpiu įmonės technikai teikia  techninės priežiūros paslaugas.

6. PASTOVUS DUJŲ TIEKIMAS

Įmonės logistikos skyrius įsipareigoja pilną aptarnavimą pristatant bei keičiant dujų balionus.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

 • Kuo skiriasi dujinis šildymas nuo kieto kuro šildymo?

  Esminis skirtumas tarp kieto kuro ir dujinio šildymo balionais yra kuro atsargų pasiruošimui skiriamas laikas ir fizinis darbas. Pasirinkus dujinį šildymą nereikia dirbti sunkaus ir alinančio fizinio, ruošiant malkas žiemai, nebereikia galvoti apie kuro sandėliavimą. Kūrenant kieto kuro katilus, juos reikia nuolat prižiūrėti, kad neužgestų, dažnai papildyti įkrovas – namo savininkas tampa kūriku, kuris negali ilgesniam laikui atsitraukti nuo kūrenimo darbų. Tuo tarpu naudojant dujinį katilą ir dujinio šildymo sistemą žmogus tampa laisvas – jis gali išvykti ir ilgesniam laikui, svarbu tik nustatyti pageidaujamą kambario temperatūrą. Šildymas dujų balionais – komfortiškas šildymas su minimalia priežiūra.

 • Kaip greitai įvedama ir sumontuojama dujinio šildymo sistema?

  Suderinus ir patvirtinus užsakymą dujų tiekimo sistema, dujinis katilas ir kiti įrenginiai sumontuojami  per 3-7 darbo dienas.

 • Ar sudėtinga dujinio šildymo sistemos priežiūra?

  Tai pilnai automatizuota dujinio šildymo sistema, kuriai nereikalinga ypatinga priežiūra.

 • Kaip sužinoti ar nepasibaigė šildymo kuras (dujos balionuose)?

  Dujinio šildymo sistemoje yra įdiegtas išmanusis GSM modulis. Kuris išsiunčia sms pranešimą vartotojui  ir tiekėjui apie esamą dujų  kiekį  įrenginyje.  Namų  šildymo dujomis  kontrolė  išmaniame telefone – nenuginčijamas patogumas.

 • Kas prižiūri ir pakeičia tuščius dujų balionus pilnais?

  SAURIDA darbuotojai  gavę automatinį pranešimą sms apie  pasibaigusias dujas vienoje balionų grupėje  pakeičia tuščius dujų balionus pilnais, garantuodami  nenutrūkstamą dujinio šildymo sistemos veikimą

 • Ar saugu prie pastato statyti dujų tiekimo sistemą?

  Taip, dujinio šildymo sistema yra visiškai saugi. Dujų balionas kaip dujų talpykla yra saugus, atitinkantis ES saugumo reikalavimus.  Dujų balionas  turi apsauginį vožtuvą, čiaupo apykaklę ir kitas specialias dalis, saugančias nuo dujų nuotėkio.  Įrengus dujų tiekimo sistemą dujiniam šildymui yra dujų nuotėkio detektorius, kuris  pajutęs dujų nuotėkį automatiškai sustabdo dujų tiekimo sistemos veikimą.

 • Kur galima įsigyti dujinį katilą dujiniam šildymui?

  Dujinių katilų pasirinkimas yra labai platus ir lengva pasiklysti pasiūlymuose. Saurida šildymo specialistai individualiai parinkdami dujų tiekimo sistemos įrenginį, rekomenduos ir dujinį katilą, kuris yra pilnai pritaikytas sistemai, kad būtų pasiekiamas aukštas energetinis ir ekonominis efektyvumas. Šio metu populiariai yra naudojami  Junkers dujiniai katilai, kurių išskirtinės savybės: mažos dujų sąnaudos  – aukštas naudingo veikimo koeficientas, modernus dizainas ir tylus veikimas, puikus kokybės ir kainos santykis.

 • Ar dujinis katilas tinka šildomoms grindims?

  Taip dujinis katilas yra pritaikytas visiems šildymo įrenginiams: šildomos grindys, radiatoriai ir kita.

 • Ar namų šildymas dujomis taip pat tinka vandens šildymui?

  Taip, dujinis šildymas tinka ne tik patalpų, bet ir ekonomiškam vandens šildymui. Vasarą net ir atjungus pastatо šildymo sistemą, ji išlieka aktyvi šildyti vandeniui, nereikia naudoti  elektrinio vandens šildytuvo, o tai sumažina net iki 50 proc. išlaidų.

 • Kokio dydžio turi būti katilinė dujiniam šildymui įrengti?

  Dujų tiekimo sistemos prijungimui reikalingas dujinis katilas – kuriame telpa visos katilinės įranga, kuri būtų reikalinga naudojant kieto kuro katilą.

  Modernus ir stilingas dujinis katilas  gali būti pakabintas  pagalbinėse patalpose, hole, virtuvėlėje ar kitose bendro naudojimo.

 • Ar reikalinga iš anksto pasirūpinti šildymo kuro atsargomis (dujų balionais)?

  Įprasta, kad kūrenant kietu kuru (malkomis, briketais, granulėmis ar akmens anglimis žmonės užsako iš karto didelį kiekį kuro atsargų, kad užtektų visam šildymo sezonui. Dujiniam šildymui iš karto pristatomas  tik reikiamas kiekis dujų balionų, kurie sudedami ir prijungiami į dujų tiekimo sistemą. Kai dujos balionuose ištuštėja, SAURIDA specialistai atvyksta juos pakeisti pilnais. Taigi iš anksto užsakyti didelio kiekio dujų balionų nereikia. Vienu metu nereikia išleisti didelės pinigų sumos už kurą visam sezonui, nes už šildymą mokate pagal  dujų sunaudotą kiekį.

 • Ar gali būti šildymas dujomis kaip papildomas su kita jau esančia šildymo sistema?

  Taip, dujinį katilą ir dujinio šildymo sistemą gali įrengti оbjektuose, kuriuose jau yra  kita šildymo sistema. Priklausomai nuo poreikio,  šildymo sezono metu jos abi gali būti naudojamos pakaitomis.

 • Kokio dydžio turi būti katilinė dujiniam šildymui įrengti?

  Dujų tiekimo sistemos prijungimui reikalingas dujinis katilas – kuriame telpa visos katilinės įranga, kuri būtų reikalinga naudojant kieto kuro katilą.Modernus ir stilingas dujinis katilas  gali būti pakabintas  pagalbinėse patalpose, hole, virtuvėlėje ar kitose bendro naudojimo.

 • Ar reikalinga iš anksto pasirūpinti šildymo kuro atsargomis ir nusipirkti dujų balionus?

  Įprasta, kad kūrenant kietu kuru (malkomis, briketais, granulėmis ar akmens anglimis žmonės užsako iš karto didelį kiekį kuro atsargų, kad užtektų visam šildymo sezonui. Dujiniam šildymui iš karto pristatomas  tik reikiamas kiekis dujų balionų, kurie sudedami ir prijungiami į dujų tiekimo sistemą. Kai dujos balionuose ištuštėja, SAURIDA specialistai atvyksta juos pakeisti pilnais. Taigi iš anksto užsakyti didelio kiekio dujų balionų nereikia. Vienu metu nereikia išleisti didelės pinigų sumos už kurą visam sezonui, nes už šildymą mokate pagal  dujų sunaudotą kiekį.Klientui įsigijusiam SAURIDA GAS dujinio šildymo sistemą, įmonė suteikia teisę naudotis balionais tol, kol klientas perka UAB SAURIDA dujas. Balionai (tara suskystintoms naftos dujoms) yra UAB SAURIDA nuosavybė ir  nėra kartu parduodami su dujinio šildymo sistema.

 • Kokia yra vidutinė dujinio šildymo kaina?

  Šildymo kainą įtakoja daugelis aplinkybių: namo kvadratūra, energetinio naudingumo klasė (A, B, C ir kt.), kokia bus palaikoma temperatūra viduje (+20 – +24 C) bei kokia yra lauko temperatūra. Šiuo metu dujų 1 kWh energijos kainuoja 0,09 Eur.

 • Kaip susimontuoti dujinio šildymo sistemą?

  Dėl dujinio šildymo sistemos sumontavimo klientas turi kreiptis į pasirinktą specializuotą įmonę, kuri atliks montavimo ir sistemos paleidimo paslaugas.

 • Šildymo būdų ir sistemų palyginimas. Kokią šildymo sistemą namams pasirinkti?

  Kiekvienas šildymas turi savų pliusų ir savų minusų. Šildymo sistemų apžvalgą pateikiame, remiantis vartotojų nuomone ir klientų atsiliepimais.Ieškantys pigiausio varianto vis dar renkasi kieto kuro katilus – nors pagal šiai dienai galiojančius energetinio efektyvumo reikalavimus (A+ klasė) tokios sistemos įrengimas nėra daug pigesnis nei lyginant su dujinio šildymo sistemos įrengimu, eksploatacinės išlaidos gali būti mažesnės, o ypač tiems, kas turi galimybę naudoti medieną iš savo miško. Tačiau tokios sistemos didžiausias minusas yra diskomfortas, kadangi šildymo sistema reikalauja nuolatinės priežiūros, namuose reikia skirti specialią vietą kurui (malkoms) sandėliuoti.Rinkoje yra gana platus šilumos siurblių asortimentas.  Šilumos siurbliai yra dviejų tipų – geoterminiai (šiluma yra išgaunama iš grunto arba iš vandens) ir aeroterminiai (šiluma yra išgaunama iš oro). Geoterminiai šilumos siurbliai yra gerokai brangesni ir investicijų į įrangą ir eksploatacinių išlaidų skirtumas lyginant su kitoms šildymo sistemomis gali neatpirkti. Jei namuose šildymui naudojate radiatorius, būtinai atkreipkite dėmesį, nes daugelis šilumos siurblių negali užtikrinti aukštos temperatūros efektyviam radiatoriniam šildymui. Geriau tada pasirinkti dujinio šildymo sistemas, kurios tinka ir radiatoriniam, ir grindiniam šildymui.Rinkdamiesi šildymo sistemą,  įvertinkite elektros įvado galingumą, kuris yra reikalingas  šilumos siurbliams, nes kaip liaudis sako, tai yra: „iš dalies šildymas elektra“. Juk nesinori, kad žiemą veikiant šildymo sistemai dėl per mažo elektros įvado galingumo daugiau negalite įjungti papildomos elektrinės buitinės technikos.Granuliniai katilai iš dalies patenkina komfortą, nes yra dalinai automatizuoti. Tačiau neišvengiamai reikia rūpintis laiku papildyti katilą granulėmis, išvalyti pelenus ir surasti patalpas namuose granulių sandėliavimui.Šiai dienai Lietuvoje kaip optimaliausias sprendimas, dažniai pasirenkamas dujinis šildymas (dujinis kondensacinis katilas ir nepriklausoma dujų balionų sistema). Toks šildymo būdas yra pilnai automatizuotas, nereikalauja daug  priežiūros, užima nedaug vietos, gali ruošti karštą vandenį, o šildymo išlaidos yra sąlyginai nedidelės.  Kaip vienas iš didžiausių privalumų pasirinkus dujinį šildymą išskiriamas komfortiška namų šiluma su lengva šildymo sistemos priežiūra. Namo šeimininkas yra laisvas  nuo nuolatinės šildymo sistemos priežiūros. Modernūs dujinio šildymo katilai pasižymi mažomis dujų sąnaudomis ir aukštu naudingo veikimo koeficientu, moderniu dizainu ir tyliu veikimu.

MĖNESIO PASIŪLYMAS >