Dujinis šildymas - Saurida
PATOGUS ŠILDYMAS DUJOMIS

Šiuolaikišką šildymą, dujų balionų sistema, renkasi gyvenamųjų namų šeimininkai, kuriems svarbu:

 • Lengva priežiūra
 • Automatinis šilumos reguliavimas
 • Ekonomiškas šildymas
 • Garantijos ir aptarnavimas
 ŠILDYMAS DUJOMIS  –  KOMFORTAS NAMUOSE

Sužinoti kainą

Papildoma informacija

Nurodydami savo duomenis ir spausdami mygtuką "siųsti" sutinkate, kad su Jumis susisieksime. Daugiau apie privatumo politikos taisykles skaitykite čia.

RINKOS LYDERIS

SAURIDA GAS dujinio šildymo sistema užima lyderiaujančias pozicijas Pabaltijo rinkoje. Šis ženklas reiškia, kad vartotojai dujinio šildymo balionais sistemą įvertino kaip kokybiškiausią ir populiariausią produktą savo grupėje.

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

 

Šildymas dujų balionais  – Saurida Gas klientų atsiliepimai ir komentarai. Įspūdžiai ir rekomendacijos įsigijus dujinio šildymo sistemą. Norėdami sužinoti daugiau  – žiūrėkite video.

 

Radiatorinis ir grindinis šildymas

Dujinis šildymas tinka ne tik grindiniam, bet ir radiatoriniam šildymui, nes pasiekia aukštą temperatūrą. Atkreipkite dėmesį – ne visos šildymo sistemos gali tuo pasigirti.

Greitas įrengimas

Dujinio šildymo sistemą sudaro išorinis dujų tiekimo įrenginys, sujungtas su vidaus patalpose esančiu dujiniu katilu. Sistemos montavimas atliekamas per 1-2 dienas. Pamirškite apie sudėtingas požemines komunikacijas.

Balionų pristatymas ir keitimas

Laiku pristatomi ir keičiami dujų balionai užtikrina pastovų šildymą jūsų namuose. Garantuojame kokybišką aptarnavimą visoje Lietuvoje.

Radiatorinis ir grindinis šildymas

Dujinis šildymas tinka ne tik grindiniam, bet ir radiatoriniam šildymui, nes pasiekia aukštą temperatūrą. Atkreipkite dėmesį – ne visos šildymo sistemos gali tuo pasigirti.

Greitas įrengimas

Dujinio šildymo sistemą sudaro išorinis dujų tiekimo įrenginys, sujungtas su vidaus patalpose esančiu dujiniu katilu. Sistemos montavimas atliekamas per 1-2 dienas. Pamirškite apie sudėtingas požemines komunikacijas.

Balionų pristatymas ir keitimas

Laiku pristatomi ir keičiami dujų balionai užtikrina pastovų šildymą jūsų namuose. Garantuojame kokybišką aptarnavimą visoje Lietuvoje.

KONSULTANTO IŠKVIETIMAS Į NAMUS
Tik šį mėnesį KONSULTUOJAME jūsų namuose NEMOKAMAI. Išsikvieskite specialistą DABAR ir gausite profesionalią konsultaciją. Registruokitės nemokamai KONSULTACIJAI.

*Nurodydami savo duomenis ir spausdami mygtuką "siųsti" sutinkate, kad su Jumis susisieksime. Daugiau apie privatumo politikos taisykles skaitykite čia.
sukapotos malkos bei namas ir dujiniai balionai
NUOTOLINIS DUJINIO KATILO VALDYMAS TAVO TELEFONE

Pasirinkite  dujinio šildymo sistemą su  Bosch temperatūros reguliatoriumi Control CT200.

 • valdymo programą nemokamai galite atsisiųsti iš „Apple“ arba „Android“ parduotuvės
 • valdiklyje integruotas belaidis Wi-Fi ryšys
 • vidaus patalpų  ir karšto  vandens temperatūros programavimas
 • savarankiško mokymosi režimas, pagal jūsų gyvenimo būdą
 • suvartotos energijos istorijos ataskaitos
 • esamų lauko ir vidaus temperatūrų duomenų stebėjimas
 • energijos sąnaudų rodmenys
18671-17964-appstore-top-l1
google1
IŠMANUS ŠILDYMAS, PRISITAIKANTIS PRIE JŪSŲ GYVENIMO RITMO

ATSISIŲSTI KAINYNĄ

Papildoma informacija

Nurodydami savo duomenis ir spausdami mygtuką "siųsti" sutinkate, kad su Jumis susisieksime. Daugiau apie privatumo politikos taisykles skaitykite čia.

DUJINIO ŠILDYMO SISTEMĄ SUDARO

1. Automatinis reguliatorius su dujų tiekimo kontrolės sistema reguliuoja dujų tiekimą iš atskirų balionų grupių.
2. Reduktorius reguliuoja dujų tekėjimo pralaidumą tarp dujinių įrenginių.
3. Dujų balionų prijungimo kolektorius.
4. Saugūs dujų balionai su apsauginiu vožtuvu. Balionai pagaminti pagal ES nustatytus reikalavimus. Klientui įsigijusiam SAURIDA GAS dujinio šildymo sistemą, įmonė suteikia teisę naudotis balionais, kol klientas perka UAB SAURIDA dujas.
5. Išmanusis GSM modulis išsiunčia sms pranešimą vartotojui ir tiekėjui apie esamą dujų kiekį įrenginyje.
6. Dujų nuotėkio detektorius, kuris esant dujų nuotėkiui išsiunčia signalą į automatinį atkirtos vožtuvą
7. Automatinis atkirtos vožtuvas, esant dujų nuotėkiui sustabdo dujų tiekimą
8. Dujų tiekimo sistemos įrangos skydinė skirta apsaugoti dujų tiekimo įrangą nuo išorinių mechaninių pažeidimų bei kitų aplinkos veiksnių. Skydinė yra pagaminama iš cinkuoto metalo ir padengta miltelinio dažymo technologija, atsparia lauko sąlygoms.
9. Dujinis katilas idealiai suderintas su išoriniu dujų tiekimo sistemos įrenginiu, tiekiančiu propano dujas. Dujinis kondensacinis katilas pasižymi mažomis kuro sąnaudomis, aukštu naudingo veikimo koeficientu, moderniu dizainu ir tyliu veikimu. Pagal savo šeimos poreikius pasirinkite dujinį katilą, kuris ne tik gamina šilumą jūsų namams, bet ir paruošia karštą vandenį.
10. Automatinis temperatūros valdiklis. Jums tereikia pasirinkti pageidaujamą vidaus temperatūrą, o lauko daviklio dėka, katilas automatiškai sureguliuos reikiamą pagaminti šilumos kiekį.
11. Lauko daviklis siunčia duomenis katilui apie esančią lauko temperatūrą.
12. Karšto vandens temperatūros daviklis jungiamas į vandens šildytuvą (vandens šildytuvas į komplektaciją neįeina).
13. Teleskopinis oro padavimo ir išmetamųjų dujų kaminas.

ŠILDYMO SISTEMŲ PALYGINIMAS

KURO KALORINGUMAS kWh/kg

skirtingų šildymo būdų efektyvumo infografa

SISTEMOS ĮRENGIMO TRUKMĖ DIENOMIS

INVESTICIJOS Į ŠILDYMO ĮRANGĄ IR KURO LAIKYMO PATALPAS

PATOGUMAS

DARBO SĄNAUDOS IR SUGAIŠTAS LAIKAS PER METUS

EKOLOGIŠKAS NAMŲ DUJINIS ŠILDYMAS

Švari ir neužteršta kaimynystė – degdamos dujos neskleidžia nemalonaus kvapo, nesukelia smogo, lyginant su kitomis kuro rūšimis, išskiria mažiausią CO2 ir kietųjų dalelių kiekį.

VISAS PASLAUGŲ PAKETAS

1. KONSULTACIJA

Konsultantas pokalbio metu suteiks išsamią informaciją apie dujinio šildymo sistemą, atsakys į jūsų klausimus bei padės išsirinkti šildymo sistemos įrangą, tenkinančią jūsų poreikius.

2. PATOGUS PIRKIMAS

Jūsų patogumui visą šildymo sistemos įrangą galite įsigyti pas mus. Atsižvelgiant į jūsų pageidavimus ir specialistų rekomendacijas sukomplektuosime dujų tiekimo sistemos įrenginį, prijungimo priedus ir dujinį kondensacinį katilą, kuris yra pilnai pritaikytas sistemai, kad būtų pasiekiamas aukštas energetinis ir ekonominis efektyvumas. Teisingai sukomplektuota dujinio šildymo sistema pasižymi mažomis dujų sąnaudomis bei aukštu naudingo veikimo koeficientu. Viską pirkdami vienoje vietoje sutaupysite laiko ir pinigų, išvengsite nenumatytų problemų dėl įrangos nesuderinamumo.

3. ĮRANGOS MONTAVIMAS

Suderinus ir patvirtinus užsakymą, prekės bus pristatytos per 3-15 darbo dienų. Klientas individualiai suderina su nepriklausomais montavimo specialistais patogią dieną sistemos montavimo darbams atlikti.

4. GALIMYBĖ ĮSIGYTI LIZINGU

Įsigykite  komfortišką šildymą ir mėgaukitės šiltais namais jau šiandien. Bendradarbiaudami su lizingo bendrovėmis suteikiame galimybę pirkti išsimokėtinai.

5. TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

Garantiniu ir po garantiniu laikotarpiu įmonės technikai teikia  techninės priežiūros paslaugas.

6. PASTOVUS DUJŲ TIEKIMAS

Įmonės logistikos skyrius įsipareigoja pilną aptarnavimą pristatant bei keičiant dujų balionus. Dujos balionuose pristatomos tik UAB SAURIDA klientams, įsigijusiems SAURIDA GAS dujinio šildymo balionais sistemą.

dujų šildymo įrangos montuotojas prie dujų balionų ir Saurida Gas mikroautobuso
DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Esminis skirtumas tarp kieto kuro ir dujinio šildymo balionais yra kuro atsargų pasiruošimui skiriamas laikas ir fizinis darbas. Pasirinkus dujinį šildymą nereikia dirbti sunkaus ir alinančio fizinio, ruošiant malkas žiemai, nebereikia  galvoti apie kuro sandėliavimą. Kūrenant kieto kuro katilus, juos  reikia nuolat prižiūrėti, kad neužgestų,  dažnai papildyti įkrovas – namo savininkas tampa kūriku, kuris negali ilgesniam laikui atsitraukti nuo kūrenimo darbų.  Tuo tarpu naudojant dujinį katilą ir dujinio šildymo sistemą žmogus tampa laisvas – jis gali išvykti ir ilgesniam laikui, svarbu tik nustatyti pageidaujamą kambario temperatūrą. Šildymas dujų balionais – komfortiškas šildymas su minimalia priežiūra.

Tai pilnai automatizuota dujinio šildymo sistema, kuriai nereikalinga ypatinga priežiūra. Klientams, įsigijusiems SAURIDA Gas dujinio šildymo sistemą, suteikiame ir dujų balionų pristatymo ir keitimo paslaugas. Kvalifikuoti darbuotojai keičia tuščius dujų balionus pilnais ir  užtikrina teisingą jų prijungimą. Nerekomenduojame patiems  be reikalo  atjunginėti balionus nuo sistemos, sukinėti balionų čiaupus, nes tai gali sutrikdyti automatizuotą dujų padavimą į dujinį katilą. Nors sistema ir toliau veikia, tačiau gali laikinai pakisti sunaudojamų dujų kiekis, kol vėl sistema atsistatys į optimalų veikimo režimą.

Dujinio šildymo sistemoje yra įdiegtas išmanusis GSM modulis. Kuris išsiunčia sms pranešimą vartotojui  ir tiekėjui apie esamą dujų  kiekį  įrenginyje.  Namų  šildymo dujomis  kontrolė  išmaniame telefone – nenuginčijamas patogumas.

Saurida Gas šildymo sistemoms skirti  balionai  pildomi tik propano dujomis, kurios  efektyviai dega  žiemos metu, esant minusinei temperatūrai. Automatinė dujų tiekimo sistema naudoja dujas tol, kol balionai visiškai ištuštėja – tik išsiuntus signalą į dujų tiekimo sistemą, persijungia rezervinė dujų balionų grupė. Galime garantuoti, kad pirkdami Saurida Gas dujas efektyviai jas naudosite šildymui ir kuro sąnaudos bus optimalios.

Kartais klientai  norėdami sutaupyti ieško kur dujas įsigyti pigiau ir patys pildosi dujų balionus kitur nežinodami kokios sudėties dujas perka. Nerekomenduojame –  nes gali sutrikti sklandus šildymo sistemos darbas, dujinis katilas gali diagnozuoti klaidas, ko pasekoje dujos nebus pilnai išnaudotos.

Siekdami efektyvaus šildymo  ir pilno dujų balionuose išnaudojimo rinkitės Saurida Gas dujų balionus, kuriuos prižiūrime, tikriname ir pildome vienoje didžiausioje automatizuotų dujų balionų pildymo stotyje. Kompiuterizuotos įrangos dėka ne tik užtikriname  pilną baliono pripildymą dujomis ir patikriname baliono  naudojimo tinkamumą.

SAURIDA Gas darbuotojai  gavę automatinį pranešimą sms apie  pasibaigusias dujas vienoje balionų grupėje  pakeičia tuščius dujų balionus pilnais, garantuodami  nenutrūkstamą dujinio šildymo sistemos veikimą.

Užsisakę SAURIDA Gas  dujų balionų pristatymo ir keitimo paslaugas  mokate  tik už dujas – pristatymas papildomai nekainuoja.

Taip, dujinio šildymo sistema yra visiškai saugi. Dujų balionas kaip dujų talpykla yra saugus, atitinkantis ES saugumo reikalavimus.  Dujų balionas  turi apsauginį vožtuvą, čiaupo apykaklę ir kitas specialias dalis, saugančias nuo dujų nuotėkio.  Įrengus dujų tiekimo sistemą dujiniam šildymui yra dujų nuotėkio detektorius, kuris  pajutęs dujų nuotėkį automatiškai sustabdo dujų tiekimo sistemos veikimą.

Dujinių katilų pasirinkimas yra labai platus ir lengva pasiklysti pasiūlymuose. Saurida šildymo specialistai individualiai parinkdami dujų tiekimo sistemos įrenginį, rekomenduos ir dujinį katilą, kuris yra pilnai pritaikytas sistemai, kad būtų pasiekiamas aukštas energetinis ir ekonominis efektyvumas. Šio metu populiariai yra naudojami  Bosch dujiniai katilai, kurių išskirtinės savybės: mažos dujų sąnaudos  – aukštas naudingo veikimo koeficientas, modernus dizainas ir tylus veikimas, puikus kokybės ir kainos santykis.

Taip dujinis katilas yra pritaikytas visiems šildymo įrenginiams: šildomos grindys, radiatoriai ir kita.

Taip, dujinis šildymas tinka ne tik patalpų, bet ir ekonomiškam vandens šildymui. Vasarą net ir atjungus namų šildymo sistemą, ji išlieka aktyvi šildyti vandeniui, nereikia naudoti  elektrinio vandens šildytuvo, o tai sumažina net iki 50 proc. išlaidų.

Taip, dujinio šildymo sistema tiekia dujas ne tik dujiniam katilui, bet  gali būti  susieta ir su dujine virykle. Naudojantis dujine virykle nereikės papildomo dujų baliono jūsų virtuvėje.

Dujų tiekimo sistemos prijungimui reikalingas dujinis katilas – kuriame telpa visos katilinės įranga, kuri būtų reikalinga naudojant kieto kuro katilą.

Modernus ir stilingas dujinis katilas  gali būti pakabintas  pagalbinėse patalpose, hole, virtuvėlėje ar kitose bendro naudojimo.

Įprasta, kad kūrenant kietu kuru (malkomis, briketais, granulėmis ar akmens anglimis žmonės užsako iš karto didelį kiekį kuro atsargų, kad užtektų visam šildymo sezonui. Dujiniam šildymui iš karto pristatomas  tik reikiamas kiekis dujų balionų, kurie sudedami ir prijungiami į dujų tiekimo sistemą. Kai dujos balionuose ištuštėja, SAURIDA specialistai atvyksta juos pakeisti pilnais. Taigi iš anksto užsakyti didelio kiekio dujų balionų nereikia. Vienu metu nereikia išleisti didelės pinigų sumos už kurą visam sezonui, nes už šildymą mokate pagal  dujų sunaudotą kiekį.

Klientui įsigijusiam SAURIDA GAS dujinio šildymo sistemą, įmonė suteikia teisę naudotis balionais tol, kol klientas perka UAB SAURIDA dujas. Balionai (tara suskystintoms naftos dujoms) yra UAB SAURIDA nuosavybė ir  nėra kartu parduodami su dujinio šildymo sistema.

Taip, dujinį katilą ir dujinio šildymo sistemą gali įrengti namuose, kuriuose jau yra  kita šildymo sistema. Priklausomai nuo poreikio,  šildymo sezono metu jos abi gali būti naudojamos pakaitomis.

Šildymo kainą įtakoja daugelis aplinkybių:  namo kvadratūra, energetinio naudingumo klasė (A, B, C ir kt.), kokia bus palaikoma temperatūra  viduje (+20 – +24 C) bei kokia yra  lauko temperatūra. Šiuo metu dujų 1 kWh energijos kainuoja 0,09 Eur.

Dėl dujinio šildymo sistemos sumontavimo klientas turi kreiptis į pasirinktą specializuotą įmonę, kuri atliks montavimo ir sistemos paleidimo paslaugas.

Kiekvienas šildymas turi savų pliusų ir savų minusų. Šildymo sistemų apžvalgą pateikiame, remiantis vartotojų nuomone ir klientų atsiliepimais.

Ieškantys pigiausio varianto vis dar renkasi kieto kuro katilus – nors pagal šiai dienai galiojančius energetinio efektyvumo reikalavimus (A+ klasė) tokios sistemos įrengimas nėra daug pigesnis nei lyginant su dujinio šildymo sistemos įrengimu, eksploatacinės išlaidos gali būti mažesnės, o ypač tiems, kas turi galimybę naudoti medieną iš savo miško. Tačiau tokios sistemos didžiausias minusas yra diskomfortas, kadangi šildymo sistema reikalauja nuolatinės priežiūros, namuose reikia skirti specialią vietą kurui (malkoms) sandėliuoti.

Rinkoje yra gana platus šilumos siurblių asortimentas.  Šilumos siurbliai yra dviejų tipų – geoterminiai (šiluma yra išgaunama iš grunto arba iš vandens) ir aeroterminiai (šiluma yra išgaunama iš oro). Geoterminiai šilumos siurbliai yra gerokai brangesni ir investicijų į įrangą ir eksploatacinių išlaidų skirtumas lyginant su kitoms šildymo sistemomis gali neatpirkti. Jei namuose šildymui naudojate radiatorius, būtinai atkreipkite dėmesį, nes daugelis šilumos siurblių negali užtikrinti aukštos temperatūros efektyviam radiatoriniam šildymui. Geriau tada pasirinkti dujinio šildymo sistemas, kurios tinka ir radiatoriniam, ir grindiniam šildymui.

Rinkdamiesi šildymo sistemą,  įvertinkite elektros įvado galingumą, kuris yra reikalingas  šilumos siurbliams, nes kaip liaudis sako, tai yra: „iš dalies šildymas elektra“. Juk nesinori, kad žiemą veikiant šildymo sistemai dėl per mažo elektros įvado galingumo daugiau negalite įjungti papildomos elektrinės buitinės technikos.

Granuliniai katilai iš dalies patenkina komfortą, nes yra dalinai automatizuoti. Tačiau neišvengiamai reikia rūpintis laiku papildyti katilą granulėmis, išvalyti pelenus ir surasti patalpas namuose granulių sandėliavimui.

Šiai dienai Lietuvoje kaip optimaliausias sprendimas, dažniai pasirenkamas dujinis šildymas (dujinis kondensacinis katilas ir nepriklausoma dujų balionų sistema). Toks šildymo būdas yra pilnai automatizuotas, nereikalauja daug  priežiūros, užima nedaug vietos, gali ruošti karštą vandenį, o šildymo išlaidos yra sąlyginai nedidelės.  Kaip vienas iš didžiausių privalumų pasirinkus dujinį šildymą išskiriamas komfortiška namų šiluma su lengva šildymo sistemos priežiūra. Namo šeimininkas yra laisvas  nuo nuolatinės šildymo sistemos priežiūros. Modernūs dujinio šildymo katilai pasižymi mažomis dujų sąnaudomis ir aukštu naudingo veikimo koeficientu, moderniu dizainu ir tyliu veikimu.

DUJINIS ŠILDYMAS  – KLIENTŲ ATSILIEPIMAI
foto2_0019_56344457_321043468596842_3490703604325548032_n
3
1
foto2_0008_56764656_2827850467255445_3151313849781583872_n
foto2_0013_56527824_1085685474950874_2343619737663045632_n
9
foto2_0018_56435221_805480919834168_5982166690526396416_n
foto2_0017_56443021_436083936957650_2060770405777408000_n
foto2_0012_56611691_1110066305860442_2452706671416311808_n
foto2_0010_56706287_535690723501554_6359409151491178496_n
01
foto2_0025_6
foto2_0005_62244010_1259408577550148_7629563016802992128_n
foto2_0020_56262544_309102606440528_5763018239105826816_n
foto2_0022_56120018_343327056293352_7581752265497640960_n
foto2_0016_56459526_275279843349616_3225673980081864704_n
foto2_0015_56497160_2353957774873209_8470292973685309440_n
taurage dujinis sildymas22
Taurage dujinis sildymas1
22
Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image... Loading image...

Klientų atsiliepimai apie  SAURIDA Gas dujinį šildymą. Klientų nuomonės, rekomendacijos ir atsiliepimai apie šildymo dujų balionais sistemas.

 • RAIMONDA, Tauragė, 2019 09 18
  Nenorėjau vargti su malkom, tad pasirinkau dujinį šildymą. Esu labai patenkinta ir visiems rekomenduoju.
 • AGNĖ, Kaunas, 2019 04 19
  Puikus aptarnavimas, operatyvus duju balionu pakeitimas. Malonus ir paslaugus aptarnaujantis personalas  Rekomenduoju.
 • JUSTINA, Elektrėnai, 2019 04 17
  Rekomenduojame! Džiaugiamės jog pasirinkome dujinį šildymą. Pigiau, efektyviau ir greičiau. Nustatome tam tikrą temperatūrą ir esame tikri, kad tam tikru momentu bus šildomos patalpos. Norime paskatinti ir kitus bendradarbiauti su SAURIDA.
 • ALGIRDAS, Elektrėnai, 2019 04 17
  Super dujinės įrangos kompanija! Darbuotojai darbą atliko profesionaliai, instruktažą praveda ir nepaliko jokių nereikalingų skylių. Ačiū dar kartelį. REKOMENDUOJU 100%. Dabar jau ir sutaupyt pradėjau dujų dėka.
 • ERIKAS, 2019 04 09
  Geras pasirinkimas šildymo sistemai. Įsigijome ir esame patenkinti. Katilas dirba mums, o ne mes jam.
 • ŠARŪNĖ, Skaudvilė,  2019 03 26
  Puikus įrangos montavimas,laiku pranešamas pranešimas prieš pasibaigiant dujom, sąskaitų siuntimas paštu,puikus bendravimas su klientu,ir svarbiausia laiku pristatytos pakeistos dujos,komfortas 100%!!! REKOMENDUOJAME!!! Ačiū,kad esate.
 • EVA, Kaunas,  2019 01 16.
  Nedaug vietos užima, prisišliejanti prie namo dėžė su mūsų namų komfortu. Šildymo sistema dėl kurios mums nereikia rūpintis. Valio Sauridai už šią technologiją, džiaugiamės, kad nebereikia pečkuriaut kasryt prie katilo.
 • LINA, Kaunas, 2019 01 06
  Norime pasidžiaugti atradę šią įmonę. Sistema veikia puikiai, gauname pranešimus apie dujų pasibaigimą, vyrukai atvykę juos pakeičia – ir vėl pranešimas. Mums tereikia rūpintis, jog atsiųsta sąskaita būtų apmokėta. Smagu, kad nebereikia rūpintis kas ir kaip – viskas atlikta be priekaištų. Ačiū Sauridai ir vadybininkui Kęstui.
 • KAZIMIERAS, Vilkaviškis, 2018 12 15
  Dujų šildymui sunaudoju daugokai. Anglimi kurianti buvau  gal pigiau, bet sveikata nebeleidžia dirbti sunkaus fizinio darbo, tad ieškojau alternatyvos. Labai patogu ir katilinėje švaru.
 • DANUTĖ, Rumšiškės, 2018 12 03
  Kartais naudoju dujinį katilą, o kartais pasikuriam malkomis. Kombinuotas sprendimas mums pasiteisino – turime ir patogumą ir ekonomiškumą.
 • DARIUS, Mažeikiai, 2018 11 17
  Kaimynas paklausė manęs: tai ar pigu ar brangu – dujinis šildymas. Ne šildymo sistema kalta dėl didesnių išlaidų – pirmiausiai įsivertinkite namą… jei sienos kiauros ir pro langus švilpia vėjas, tai joks šildymas nebus pigus.
 • LAIMUTĖ, Garliava,  2018 11 10
  Rekomenduoju šildymą dujomis. Atsiliepimai geri.

Mus įvertino: 4.01/5 (2576)
GAUTI NEMOKAMĄ KONSULTACIJĄ