Dujinis šildymas - Saurida

Tik gegužės mėnesį visiems nusipirkusiems dujinio šildymo sistemą SAURIDA Gas  dovanojame  – 50% nuolaidą dujoms  pirmam dujų balionų užsakymui. Norėdami sužinoti daugiau registruokitės nemokamai konsultacijai arba kreipkitės į šildymo sistemų vadybininką.

PATOGUS DUJINIS ŠILDYMAS

Šiuolaikišką dujinio šildymo sistemą renkasi gyvenamųjų namų šeimininkai, kuriems svarbu:

 • Lengva priežiūra
 • Automatinis šilumos reguliavimas
 • Ekonomiškas šildymas
 • Garantijos ir aptarnavimas
 ŠILDYMAS DUJOMIS  –  KOMFORTAS NAMUOSE

Atsisiųskite kainyną el. paštu:

Papildoma informacija

Nurodydami savo duomenis ir spausdami mygtuką "siųsti" sutinkate, kad su Jumis susisieksime. Daugiau apie privatumo politikos taisykles skaitykite čia.

RINKOS LYDERIS

SAURIDA GAS dujinio šildymo sistema užima lyderiaujančias pozicijas Pabaltijo rinkoje. Šis ženklas reiškia, kad vartotojai dujinio šildymo balionais sistemą įvertino kaip kokybiškiausią ir populiariausią produktą savo grupėje.

KLIENTŲ ATSILIEPIMAI

Klientų atsiliepimai ir įspūdžiai, įsigijus  dujinio šildymo sistemą. Norėdami sužinoti daugiau  – žiūrėkite video.

Radiatorinis ir grindinis šildymas

Dujinis šildymas tinka ne tik grindiniam, bet ir radiatoriniam šildymui, nes pasiekia aukštą temperatūrą. Atkreipkite dėmesį – ne visos šildymo sistemos gali tuo pasigirti.

Greitas įrengimas

Dujinio šildymo sistemą sudaro išorinis dujų tiekimo įrenginys, sujungtas su vidaus patalpose esančiu dujiniu katilu. Sistemos montavimas atliekamas per 1-2 dienas. Pamirškite apie sudėtingas požemines komunikacijas.

Balionų pristatymas ir keitimas

Laiku pristatomi ir keičiami dujų balionai užtikrina pastovų šildymą jūsų namuose. Garantuojame kokybišką aptarnavimą visoje Lietuvoje.

Radiatorinis ir grindinis šildymas

Dujinis šildymas tinka ne tik grindiniam, bet ir radiatoriniam šildymui, nes pasiekia aukštą temperatūrą. Atkreipkite dėmesį – ne visos šildymo sistemos gali tuo pasigirti.

Greitas įrengimas

Dujinio šildymo sistemą sudaro išorinis dujų tiekimo įrenginys, sujungtas su vidaus patalpose esančiu dujiniu katilu. Sistemos montavimas atliekamas per 1-2 dienas. Pamirškite apie sudėtingas požemines komunikacijas.

Balionų pristatymas ir keitimas

Laiku pristatomi ir keičiami dujų balionai užtikrina pastovų šildymą jūsų namuose. Garantuojame kokybišką aptarnavimą visoje Lietuvoje.

KONSULTANTO IŠKVIETIMAS Į NAMUS
Tik šį mėnesį KONSULTUOJAME jūsų namuose NEMOKAMAI. Išsikvieskite specialistą DABAR ir gausite profesionalią konsultaciją. Registruokitės nemokamai KONSULTACIJAI.
*Nurodydami savo duomenis ir spausdami mygtuką "siųsti" sutinkate, kad su Jumis susisieksime. Daugiau apie privatumo politikos taisykles skaitykite čia.
NUOTOLINIS DUJINIO KATILO VALDYMAS TAVO TELEFONE

Pasirinkite  dujinio šildymo sistemą su  Bosch temperatūros reguliatoriumi Control CT200.

 • valdymo programą nemokamai galite atsisiųsti iš „Apple“ arba „Android“ parduotuvės
 • valdiklyje integruotas belaidis Wi-Fi ryšys
 • vidaus patalpų  ir karšto  vandens temperatūros programavimas
 • savarankiško mokymosi režimas, pagal jūsų gyvenimo būdą
 • suvartotos energijos istorijos ataskaitos
 • esamų lauko ir vidaus temperatūrų duomenų stebėjimas
 • energijos sąnaudų rodmenys
18671-17964-appstore-top-l1
google1
IŠMANUS ŠILDYMAS, PRISITAIKANTIS PRIE JŪSŲ GYVENIMO RITMO

DOMINA KAINA?

Papildoma informacija

Nurodydami savo duomenis ir spausdami mygtuką "siųsti" sutinkate, kad su Jumis susisieksime. Daugiau apie privatumo politikos taisykles skaitykite čia.

DUJINIO ŠILDYMO SISTEMĄ SUDARO

1. Automatinis reguliatorius su dujų tiekimo kontrolės sistema reguliuoja dujų tiekimą iš atskirų balionų grupių.
2. Reduktorius reguliuoja dujų tekėjimo pralaidumą tarp dujinių įrenginių.
3. Dujų balionų prijungimo kolektorius.
4. Saugūs dujų balionai su apsauginiu vožtuvu. Balionai pagaminti pagal ES nustatytus reikalavimus. Klientui įsigijusiam SAURIDA GAS dujinio šildymo sistemą, įmonė suteikia teisę naudotis balionais, kol klientas perka UAB SAURIDA dujas.
5. Išmanusis GSM modulis išsiunčia sms pranešimą vartotojui ir tiekėjui apie esamą dujų kiekį įrenginyje.
6. Dujų nuotėkio detektorius, kuris esant dujų nuotėkiui išsiunčia signalą į automatinį atkirtos vožtuvą
7. Automatinis atkirtos vožtuvas, esant dujų nuotėkiui sustabdo dujų tiekimą
8. Dujų tiekimo sistemos įrangos skydinė skirta apsaugoti dujų tiekimo įrangą nuo išorinių mechaninių pažeidimų bei kitų aplinkos veiksnių. Skydinė yra pagaminama iš cinkuoto metalo ir padengta miltelinio dažymo technologija, atsparia lauko sąlygoms.
9. Dujinis katilas idealiai suderintas su išoriniu dujų tiekimo sistemos įrenginiu, tiekiančiu propano dujas. Dujinis kondensacinis katilas pasižymi mažomis kuro sąnaudomis, aukštu naudingo veikimo koeficientu, moderniu dizainu ir tyliu veikimu. Pagal savo šeimos poreikius pasirinkite dujinį katilą, kuris ne tik gamina šilumą jūsų namams, bet ir paruošia karštą vandenį.
10. Automatinis temperatūros valdiklis. Jums tereikia pasirinkti pageidaujamą vidaus temperatūrą, o lauko daviklio dėka, katilas automatiškai sureguliuos reikiamą pagaminti šilumos kiekį.
11. Lauko daviklis siunčia duomenis katilui apie esančią lauko temperatūrą.
12. Karšto vandens temperatūros daviklis jungiamas į vandens šildytuvą (vandens šildytuvas į komplektaciją neįeina).
13. Teleskopinis oro padavimo ir išmetamųjų dujų kaminas.

ŠILDYMO SISTEMŲ PALYGINIMAS

KURO KALORINGUMAS kWh/kg

SISTEMOS ĮRENGIMO TRUKMĖ DIENOMIS

INVESTICIJOS Į ŠILDYMO SISTEMĄ

PATOGUMAS

DARBO SĄNAUDOS IR SUGAIŠTAS LAIKAS PER METUS

INVESTICIJOS Į ŠILDYMO ĮRANGĄ IR KURĄ PER 5 M.

EKOLOGIŠKAS NAMŲ DUJINIS ŠILDYMAS

Švari ir neužteršta kaimynystė – degdamos dujos neskleidžia nemalonaus kvapo, nesukelia smogo, lyginant su kitomis kuro rūšimis, išskiria mažiausią CO2 ir kietųjų dalelių kiekį.

VISAS PASLAUGŲ PAKETAS

1. KONSULTACIJA

Konsultantas pokalbio metu suteiks išsamią informaciją apie dujinio šildymo sistemą, atsakys į jūsų klausimus bei padės išsirinkti šildymo sistemos įrangą, tenkinančią jūsų poreikius.

2. PATOGUS PIRKIMAS

Jūsų patogumui visą šildymo sistemos įrangą galite įsigyti pas mus. Atsižvelgiant į jūsų pageidavimus ir specialistų rekomendacijas sukomplektuosime dujų tiekimo sistemos įrenginį, prijungimo priedus ir dujinį kondensacinį katilą, kuris yra pilnai pritaikytas sistemai, kad būtų pasiekiamas aukštas energetinis ir ekonominis efektyvumas. Teisingai sukomplektuota dujinio šildymo sistema pasižymi mažomis dujų sąnaudomis bei aukštu naudingo veikimo koeficientu. Viską pirkdami vienoje vietoje sutaupysite laiko ir pinigų, išvengsite nenumatytų problemų dėl įrangos nesuderinamumo.

3. ĮRANGOS MONTAVIMAS

Suderinus ir patvirtinus užsakymą, prekės bus pristatytos per 3-15 darbo dienų. Klientas individualiai suderina su nepriklausomais montavimo specialistais patogią dieną sistemos montavimo darbams atlikti.

4. GALIMYBĖ ĮSIGYTI LIZINGU

Įsigykite  komfortišką šildymą ir mėgaukitės šiltais namais jau šiandien. Bendradarbiaudami su lizingo bendrovėmis suteikiame galimybę pirkti išsimokėtinai.

5. TECHNINĖ PRIEŽIŪRA

Garantiniu ir po garantiniu laikotarpiu įmonės technikai teikia  techninės priežiūros paslaugas.

6. PASTOVUS DUJŲ TIEKIMAS

Įmonės logistikos skyrius įsipareigoja pilną aptarnavimą pristatant bei keičiant dujų balionus. Dujos balionuose pristatomos tik UAB SAURIDA klientams, įsigijusiems SAURIDA GAS dujinio šildymo balionais sistemą.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Esminis skirtumas tarp kieto kuro ir dujinio šildymo balionais yra kuro atsargų pasiruošimui skiriamas laikas ir fizinis darbas. Pasirinkus dujinį šildymą nereikia dirbti sunkaus ir alinančio fizinio, ruošiant malkas žiemai, nebereikia  galvoti apie kuro sandėliavimą. Kūrenant kieto kuro katilus, juos  reikia nuolat prižiūrėti, kad neužgestų,  dažnai papildyti įkrovas – namo savininkas tampa kūriku, kuris negali ilgesniam laikui atsitraukti nuo kūrenimo darbų.  Tuo tarpu naudojant dujinį katilą ir dujinio šildymo sistemą žmogus tampa laisvas – jis gali išvykti ir ilgesniam laikui, svarbu tik nustatyti pageidaujamą kambario temperatūrą. Šildymas dujų balionais – komfortiškas šildymas su minimalia priežiūra.

Tai pilnai automatizuota dujinio šildymo sistema, kuriai nereikalinga ypatinga priežiūra.

Dujinio šildymo sistemoje yra įdiegtas išmanusis GSM modulis. Kuris išsiunčia sms pranešimą vartotojui  ir tiekėjui apie esamą dujų  kiekį  įrenginyje.  Namų  šildymo dujomis  kontrolė  išmaniame telefone – nenuginčijamas patogumas.

SAURIDA darbuotojai  gavę automatinį pranešimą sms apie  pasibaigusias dujas vienoje balionų grupėje  pakeičia tuščius dujų balionus pilnais, garantuodami  nenutrūkstamą dujinio šildymo sistemos veikimą

Taip, dujinio šildymo sistema yra visiškai saugi. Dujų balionas kaip dujų talpykla yra saugus, atitinkantis ES saugumo reikalavimus.  Dujų balionas  turi apsauginį vožtuvą, čiaupo apykaklę ir kitas specialias dalis, saugančias nuo dujų nuotėkio.  Įrengus dujų tiekimo sistemą dujiniam šildymui yra dujų nuotėkio detektorius, kuris  pajutęs dujų nuotėkį automatiškai sustabdo dujų tiekimo sistemos veikimą.

Dujinių katilų pasirinkimas yra labai platus ir lengva pasiklysti pasiūlymuose. Saurida šildymo specialistai individualiai parinkdami dujų tiekimo sistemos įrenginį, rekomenduos ir dujinį katilą, kuris yra pilnai pritaikytas sistemai, kad būtų pasiekiamas aukštas energetinis ir ekonominis efektyvumas. Šio metu populiariai yra naudojami  Junkers dujiniai katilai, kurių išskirtinės savybės: mažos dujų sąnaudos  – aukštas naudingo veikimo koeficientas, modernus dizainas ir tylus veikimas, puikus kokybės ir kainos santykis.

Taip dujinis katilas yra pritaikytas visiems šildymo įrenginiams: šildomos grindys, radiatoriai ir kita.

Taip, dujinis šildymas tinka ne tik patalpų, bet ir ekonomiškam vandens šildymui. Vasarą net ir atjungus namų šildymo sistemą, ji išlieka aktyvi šildyti vandeniui, nereikia naudoti  elektrinio vandens šildytuvo, o tai sumažina net iki 50 proc. išlaidų.

Taip, dujinio šildymo sistema tiekia dujas ne tik dujiniam katilui, bet  gali būti  susieta ir su dujine virykle. Naudojantis dujine virykle nereikės papildomo dujų baliono jūsų virtuvėje.

Dujų tiekimo sistemos prijungimui reikalingas dujinis katilas – kuriame telpa visos katilinės įranga, kuri būtų reikalinga naudojant kieto kuro katilą.

Modernus ir stilingas dujinis katilas  gali būti pakabintas  pagalbinėse patalpose, hole, virtuvėlėje ar kitose bendro naudojimo.

Įprasta, kad kūrenant kietu kuru (malkomis, briketais, granulėmis ar akmens anglimis žmonės užsako iš karto didelį kiekį kuro atsargų, kad užtektų visam šildymo sezonui. Dujiniam šildymui iš karto pristatomas  tik reikiamas kiekis dujų balionų, kurie sudedami ir prijungiami į dujų tiekimo sistemą. Kai dujos balionuose ištuštėja, SAURIDA specialistai atvyksta juos pakeisti pilnais. Taigi iš anksto užsakyti didelio kiekio dujų balionų nereikia. Vienu metu nereikia išleisti didelės pinigų sumos už kurą visam sezonui, nes už šildymą mokate pagal  dujų sunaudotą kiekį.

Klientui įsigijusiam SAURIDA GAS dujinio šildymo sistemą, įmonė suteikia teisę naudotis balionais tol, kol klientas perka UAB SAURIDA dujas. Balionai (tara suskystintoms naftos dujoms) yra UAB SAURIDA nuosavybė ir  nėra kartu parduodami su dujinio šildymo sistema.

Taip, dujinį katilą ir dujinio šildymo sistemą gali įrengti namuose, kuriuose jau yra  kita šildymo sistema. Priklausomai nuo poreikio,  šildymo sezono metu jos abi gali būti naudojamos pakaitomis.

Šildymo kainą įtakoja daugelis aplinkybių:  namo kvadratūra, energetinio naudingumo klasė (A, B, C ir kt.), kokia bus palaikoma temperatūra  viduje (+20 – +24 C) bei kokia yra  lauko temperatūra. Šiuo metu dujų 1 kWh energijos kainuoja 0,09 Eur.

Dėl dujinio šildymo sistemos sumontavimo klientas turi kreiptis į pasirinktą specializuotą įmonę, kuri atliks montavimo ir sistemos paleidimo paslaugas.


Mus įvertino: 4.01/5 (2512)
GAUTI NEMOKAMĄ KONSULTACIJĄ